آسمان عتبات عالیات صاف تا كمی ابری خواهد بود

آسمان عتبات عالیات صاف تا كمی ابری خواهد بود به گزارش حیوان خانگی مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: آسمان شهرهای نجف، كربلا و كاظمین طی دو روز آینده (۲۲ و ۲۳ مهرماه) صاف تا كمی ابری و گاهی همراه با افزایش ابر خواهد بود.صادق ضیائیان در گفتگو با ایسنا اظهار كرد: وضعیت جوی مرز خسروی ( قصرشیرین) فردا ( ۲۲ مهرماه) صاف گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد و بارش خفیف همراه خواهد بود و دمای هوا در این روز در گرم ترین زمان به ۳۳ درجه سانتیگراد و خنك ترین زمان به ۱۶ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان مرز خسروی پس فردا (۲۳ مهرماه) صاف پیشبینی می شود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان ۳۴ درجه سانتیگراد و ۱۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وی با اشاره به وضعیت جوی مرز مهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان مهران فردا (۲۲ مهرماه) صاف تا كمی ابری همراه با گرد و خاك پیشبینی می شود و دمای هوا ۳۹ درجه سانتیگراد و ۲۳ درجه سانتیگراد در گرمتری و خنك ترین زمان خواهد بود. آسمان مهران سه شنبه (۲۳ مهرماه) صاف گاهی همراه با وزش باد شدید پیشبینی می شود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۹ درجه سانتیگراد و ۲۴ درجه سانتیگراد می رسد.

ضیائیان درباره وضعیت جوی شلمچه اظهار نمود: آسمان این بخش جنوبی كشور فردا و پس فردا (۲۲ و ۲۳ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری به تدریج همراه با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود. دمای هوا فردا در گرم ترین زمان به ۴۰ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان به ۲۵ درجه سانتیگراد می رسد. دمای هوا پس فردا در گرم ترین زمان ۴۰ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۲۳ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

وی با اشاره به وضعیت جوی ایلام طی روزهای آینده اظهار داشت: آسمان این شهر فردا (۲۲ مهرماه) كمی ابری گاهی همراه با افزایش باد و احتمال بارش پراكنده پیشبینی می شود. دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان ۲۹ و ۱۵ درجه سانتی گراد می رسد. آسمان ایلام پس فردا ( ۲۳ مهرماه) صاف تا كمی ابری گاهی همراه با افزایش باد خواهد بود و بیشینه و كمینه دمای این روز ۲۹ و ۱۳ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در ادامه اظهاركرد: آسمان اهواز فردا و پس فردا( ۲۲ و ۲۳ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری به تدریج همراه با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود. دمای هوا فردا در گرمترین و خنك ترین زمان ۳۹ درجه سانتی گراد و ۲۳ درجه سانتیگراد و پس فردا ۳۸ درجه سانتیگراد است و ۲۴ درجه سانتیگراد را پیشبینی می شود.

ضیائیان در ادامه با اشاره به دمای هوای كرمانشاه طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان كرمانشاه فردا ( ۲۲ مهرماه) صاف تا كمی ابری با احتمال بارش خفیف پیشبینی می شود و دمای هوا در این روز در گرم ترین و خنك ترین زنان به ۲۹ درجه سانتیگراد و ۷ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان این شهر پس فردا (۲۳ مهرماه) صاف خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین زمان ۳۰ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۸ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

وی با اشاره به اینكه آسمان بستان فردا و پس فردا (۲۲ و ۲۳ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری به تدریج همراه با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود، اظهار داشت: دمای هوا فردا در گرمترین و خنك ترین زمان ۳۸ درجه سانتیگراد و ۲۲ درجه سانتیگراد و پس فردا ۳۷ درجه سانتیگراد و ۲۱ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در ادامه با اشاره به وضعیت جوی عتبات عالیات اظهاركرد: آسمان نجف فردا (۲۲ مهرماه) صاف گاهی همراه با افزایش ابرخواهد بود و دمای هوا در این روز به ۳۸ درجه سانتیگراد و ۲۳ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان این شهر پس فردا ( ۲۳ مهرماه) صاف تا كمی ابری پیشبینی می شود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان ۳۸ درجه سانتیگراد و ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وی در مورد وضعیت جوی شهر كاظمین طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان این شهر فردا (۲۲ مهرماه) صاف و پس فردا ( ۲۳ مهرماه) صاف گاهی همراه با افزایش ابر پیشبینی می شود و دمای هوا در این دو روز در گرم ترین زمان به ۳۷ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان به ۲۱ درجه سانتیگراد می رسد.

ضیائیان در انتها درباره وضعیت جوی شهر كربلا طی روزهای آینده اظهار نمود: آسمان این شهر فردا و پس فردا ( ۲۲ و ۲۳ مهرماه) صاف تا كمی ابری خواهد بود و فردا دمای هوا به ۳۸ درجه سانتیگراد و ۲۲ درجه سانتیگراد و پس فردا به ۳۸ درجه سانتیگراد و ۲۱ درجه سانتیگراد می رسد.
1398/07/21
23:30:46
5.0 / 5
1362
تگهای خبر: باد , خاك , سازمان , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی