تداوم فعالیت سامانه بارشی در كشور

تداوم فعالیت سامانه بارشی در كشور به گزارش حیوان خانگی مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها در تهران و برخی مناطق كشور آگاهی داد و اضافه كرد: طی چهار روز آینده در ارتفاعات البرز و زاگرس بارش برف خواهیم داشت.


صادق ضیائیان در گفت و گو با ایسنا اعلام نمود: با ادامه فعالیت سامانه بارشی روی كشور در روز جمعه سوم آبان در سواحل خزر، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مركزی، نواحی مركزی كشور، برخی نقاط استان های واقع در غرب و جنوب غرب، بارش باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
وی با اشاره به اینكه امروز (جمعه سوم آبان)، در استان های واقع در شمال غرب، شمال شرق و شرق كشور بارش پراكنده خواهیم داشت، اظهار داشت: در ایام شنبه تا دوشنبه (چهارم تا ششم آبان)، در نیمه غربی كشور، نواحی مركزی و بخش های شمالی خلیج فارس بارش باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد. همین طور در شمال شرق و شرق بارش پراكنده پیش بینی می شود.
مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه بارش در ایام جمعه تا دوشنبه (سوم تا ششم آبان) در استان های واقع در زاگرس مركزی و نواحی مركزی كشور برقرار خواهد بود، افزود: در روز شنبه چهارم آبان در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مركزی و نواحی غرب و مركز كشور كاهش ۳ تا ۵ درجه ای دما خواهیم داشت.
به گفته ضیائیان، در روز پنجشنبه هفتم آبان با تضعیف سامانه بارشی روی كشور در بعضی مناطق شمال شرق دامنه های زاگرس مركزی و دامنه های البرز مركزی بارش پراكنده پیش بینی می شود.
این كارشناس سازمان هواشناسی همین طور اضافه كرد: طی چهار روز آینده در ارتفاعات استان های واقع در دامنه های البرز مركزی و دامنه های زاگرس مركزی بارش برف خواهیم داشت.
ضیائیان درانتها با اشاره به تداوم بارش در تهران طی دو روز آینده اشاره كرد: امشب، فردا و پس فردا هوای تهران نیمه ابری، در بعضی ساعات ابری، همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهد بود. پیش بینی می شود كه دمای پایتخت فردا و پس فردا بین ۱۶ و ۱۱ درجه سانتیگراد و ۱۷ و ۱۰ درجه سانتیگراد باشد.
منبع:

1398/08/04
13:43:07
5.0 / 5
1474
تگهای خبر: آب , باد , سازمان , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی