تنفس هوای پاك در تهران

تنفس هوای پاك در تهران حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای الان پایتخت در شرایط پاك است و كیفیت مطلوب هوا در تهران تا بامداد فردا (8 آبان) ادامه دارد.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران حاكی از آنست كه طی بامداد امروز (7 آبان) در بیشتر مناطق پایتخت شاهد برقراری شرایط مطلوب به سبب كاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل و افزایش میزان ناپایداری جوی همراه با ابرناكی در اولین ساعات خواهیم بود.
طی روز نیز با افزایش میزان ناپایداری جو، كاهش ابرناكی و افزایش نسبی سرعت باد در بعضی ساعات بعد ازظهر شرایط را برای پراكندگی آلاینده ها فراهم می آورد كه سبب تداوم شرایط مطلوب در بیشتر مناطق پایتخت می شود.
وزش باد تا ساعات پایانی امروز ادامه دارد كه به دنبال آن در بیشتر مناطق شاخص كیفیت هوا در محدوده سالم قرار می گیرد همین طور این شرایط جوی تا بامداد فردا (8 آبان) ادامه دارد و با وجود افزایش ذرات معلق ناشی از آغاز تردد خودرو ها، در بیشتر مناطق شرایط مطلوب كیفیت هوا را خواهیم داشت.
با افزایش موقتی سرعت باد در بعضی ساعات بعد ازظهر و رشد تدریجی ابرناكی، شرایط مساعد برای پراكندگی آلاینده ها برقرار می شود همین طور در اواخر وقت فردا به سبب افزایش حجم ترافیك و كاهش سرعت باد همراه با بارش باران در پاره ای از مناطق شهر تهران، تجمع ذرات معلق و كاهش موقتی كیفیت هوا در نواحی پرتردد دور از انتظار نیست.
برمبنای اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای 24 ساعت گذشته پایتخت منتهی به 8 بامداد امروز با شاخص میانگین 54 در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین 49 در شرایط پاك است.1398/08/08
09:16:19
5.0 / 5
1395
تگهای خبر: آب , آلاینده , باد , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی