انباشت آلاینده ها در هوای تهران طی امروز

انباشت آلاینده ها در هوای تهران طی امروز حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران امروز (15 آذرماه) انباشت آلاینده ها سبب كاهش كیفیت هوا در بعضی مناطق می شود. در ساعات پایانی روز نیز همزمان با ازدیاد تردد خودرو ها احتمال می رود در پاره ای از مناطق كیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا بر طبق پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، با برقراری جو نسبتاً آرام همراه با آسمان ابری در اولین ساعات امروز (۱۵آذرماه) با وجود كاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، انباشت آلاینده ها سبب كاهش كیفیت هوا در بعضی مناطق می شود.

طی روز با افزایش ابرناكی و عدم وزش باد مؤثر، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد بدین سبب در ساعات پایانی امروز(۱۵آذرماه) همزمان با ازدیاد تردد خودرو ها شرایط مناسب برای تجمع آلاینده ها فراهم می شود و احتمال می رود در پاره ای از مناطق وضعیت ناسالم برای گروه های حساس برقرار شود.

همچنین با احتمال افزایش سرعت باد تا صبحگاه فردا (۱۶آذرماه) انتظار می رود با وجود آغاز تردد خودرو ها، كیفیت هوا در شرایط مطلوب قرار بگیرد و طی روز با افزایش ناپایداری جوی و بارش پراكنده در بعضی ساعات بعدازظهر شرایط برای پراكندگی آلاینده ها برقرار شود. با تداوم ناپایداری های جوی و بارش باران، پراكندگی و كاهش غلظت آلاینده ها در اواخر وقت شنبه دور ازانتظار نخواهد بود.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت با میانگین ۱۲۶ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و كیفیت هوای الان با میانگین ۹۴ در شرایط سالم قرار دارد.
منبع:

1398/09/15
21:21:17
5.0 / 5
1393
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی