تنفس هوای نامطلوب در تهران برای سومین روز پی در پی

تنفس هوای نامطلوب در تهران برای سومین روز پی در پی به گزارش حیوان خانگی بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت برای سومین روز پی در پی در شرایط نامطلوب قرار دارد و پیشبینی می شود كه این شرایط كماكان ادامه داشته باشد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران نشان داده است كه طی امروز (۱ دی) در بیشتر مناطق پایتخت كیفیت هوا به علت حاكمیت جو پایدار در محدوده شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

سكون جو همراه با وارونگی دما در ساعات بعد ازظهر، شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها را محدود می كند و در بعضی مناطق كیفیت هوا در شرایط نامطلوب باقی می ماند ازاین رو همزمان با افزایش ترافیك شبانگاهی بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و كیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرار می گیرد.

طی بامداد فردا (۲ دی) هم با آغاز تردد خودرو ها شاهد افزایش غلظت آلاینده ها در بیشتر مناطق پایتخت خواهیم بود كه برقراری شرایط نامطلوب را به دنبال دارد. عدم وزش باد مؤثر طی روز هم پراكندگی آلاینده ها را محدود می كند و كیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند.

در برخی ساعات بعد ازظهر فردا (۲ دی) افزایش نسبی و موقتی سرعت باد تا حدودی از غلظت آلاینده ها می كاهد اما در اواخر وقت با كاهش سرعت باد، تجمع ذرات معلق ناشی از تردد خودرو ها و برقراری وضعیت ناسالم بخصوص برای گروه های حساس دور از انتظار نیست.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۱۳۸ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با میانگین ۱۲۷ همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/10/01
10:56:20
5.0 / 5
1349
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی