تداوم حاكمیت هوای نامطلوب در تهران

تداوم حاكمیت هوای نامطلوب در تهران حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران با تداوم پایداری جوی و عدم وزش باد مؤثر تا اختتام امروز (3 دی ماه) شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و در مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی می ماند.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا نتایج حاصل از پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا از آن حكایت می كند كه در بامداد امروز (۳ دی ماه) بر غلظت ذرات معلق افزوده شده است و كیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار دارد كه عمدتاً ناشی از استمرار پایداری و سكون جو، انباشت آلاینده ها از روز گذشته و افزایش تردد خودرو ها در اولین ساعات روز است.

با تداوم این شرایط جوی و عدم وزش باد مؤثر تا اختتام امروز (۳ دی ماه) شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و انتظار می رود در مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی بماند. افزایش ترافیك شبانگاهی شهر تهران نیز سبب تجمع ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

استمرار پایداری جو و آسمان آرام تا اولین ساعات فردا (۴ دی ماه) سبب انباشت آلاینده ها در سطح شهر تهران خواهد شد بدین سبب بامداد چهارشنبه شاهد برقراری شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس خواهیم بود. مشابه روز گذشته طی روز چهارشنبه نیز در بیشتر مناطق كیفیت هوا در شرایط نامطلوب باقی خواهد ماند و با افزایش ترافیك شبانگاهی نیز غلظت آلاینده ها افزایش پیدا خواهدنمود كه به تبع آن شرایط ناسالم در مناطق پرتردد برقرار خواهد شد. هرچند با وزش نسبی باد در اواخر وقت چهارشنبه تا حدودی از غلظت آلاینده ها كاسته خواهد شد.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۲ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود. این شاخص الان ۱۳۵ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1398/10/04
01:16:30
5.0 / 5
1449
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی