هوای تهران امروز ناسالم برای گروه های حساس است

هوای تهران امروز ناسالم برای گروه های حساس است حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران امروز با برقراری جو نسبتاً آرام همراه با مه از ساعات گذشته تا بامداد امروز (11 دی) و همزمان با آغاز تردد خودرو ها، غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزایش یافته و شاخص كیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا با افزایش نسبی سرعت باد طی برخی ساعات بعدازظهر تا اواخر وقت امروز (۱۱ دی ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده ها كاسته خواهد شد. هرچند پیش بینی می شود در ساعات اوج ترافیك در مناطق پرتردد شاهد افزایش غلظت ذرات معلق و به تبع آن كاهش كیفیت هوا باشیم.

در اولین ساعات فردا (۱۲ دی ماه) در بعضی مناطق افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط نامطلوب كیفیت هوا دور از انتظار نیست كه ناشی از حاكمیت جو آرام و افزایش تردد خودرو ها است. با تداوم سكون جو طی روز، احتمال انباشت آلاینده ها در مناطق پرتردد وجود خواهد داشت و كیفیت هوا در این مناطق در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند.

همراه با اوج ترافیك شبانگاهی پنجشنبه، تجمع ذرات معلق ناشی از تردد خودرو ها، كاهش كیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت. بااینكه در ساعات پایانی پنجشنبه با احتمال وزش باد، امكان پراكندگی آلاینده ها و بهبود كیفیت هوا وجود خواهد داشت.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۱ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است. این شاخص الان ۱۲۳و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

منبع:

1398/10/11
23:27:19
5.0 / 5
1514
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی