تنفس هوای سالم در تهران

تنفس هوای سالم در تهران به گزارش حیوان خانگی بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت هم اكنون در شرایط سالم می باشد اما به تدریج بر غلظت آلاینده های هوا در بعضی مناطق افزوده می شود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا بر اساس نتایج حاصل از پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، با عنایت به شرایط مساعد جوی طی بامداد امروز (۱۵ دی) برقراری شرایط سالم از نظر كیفیت هوا در بیشتر مناطق پیشبینی می شود. هر چند در بعضی مناطق افزایش غلظت ذرات معلق كاهش كیفیت هوا را به دنبال دارد.

به تدریج با وزش باد نسبتاً شدید و رشد ناپایداری جوی از غلظت آلاینده ها كم می شود و كیفیت هوای پایتخت در شرایط مطلوب قرار خواهد گرفت. در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی هم تجمع ذرات معلق همراه با كاهش سرعت باد سبب افزایش غلظت آلاینده ها و كاهش كیفیت هوا می شود. هرچند وزش باد مؤثر در ساعات پایانی از انباشت آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود.

طی بامداد فردا (۱۶ دی) با آغاز تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزوده می شود و پیشبینی می شود كه در بعضی مناطق كیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد. طی روز هم با حاكمیت جو پایدار و آسمان صاف، شرایط برای تجمع آلاینده ها فراهم می شود و كیفیت هوا در بعضی ساعات بعد ازظهر در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

در شامگاه دوشنبه هم افزایش سرعت باد پراكندگی آلاینده ها و بهبود كیفیت هوای شهر تهران را به دنبال دارد.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۷۳ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با میانگین ۷۷ همچنان در شرایط سالم قرار دارد.
1398/10/15
13:01:29
5.0 / 5
1418
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی