مدیركل منابع طبیعی استان هرمزگان:

مكان فعالیت شركت تكثیر میگو در بندرمقام محل زندگی لاك پشت ها نیست

مكان فعالیت شركت تكثیر میگو در بندرمقام محل زندگی لاك پشت ها نیست به گزارش حیوان خانگی مدیركل منابع طبیعی استان هرمزگان اظهار داشت: مكان فعالیت شركت تكثیر میگو در بندرمقام محل زندگی لاك پشت ها نیست.امید ذاكری در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد واگذاری زمین در كنار سواحل بندر مقام بیان داشت: فرآیند واگذاری زمین به صورتی است كه باید از ۱۳ دستگاه اجرایی استعلام گرفته شود.
وی با ذكر این نكته كه امور اراضی استعلامات مربوطه را انجام می دهد، عنوان كرد: یكی از استعلامات مربوط به واگذاری زمین برای منابع طبیعی ارسال می شود تا مشخص شود كه زمین قابلیت واگذاری دارد با خیر.
مدیركل منابع طبیعی استان هرمزگان با ذكر این نكته كه واگذاری زمین این سایت تكثیر میگو در بندر مقام به صورت قانونی انجام شده است، اظهار داشت: بر خلاف شایعات موجود در فضای مجازی فعالیت شركت واقع شده در بندر مقام، تكثیر میگو است و نه پرورش میگو چونكه راه اندازی سایت پرورش میگو نیازمند اراضی بیشتری است.
ذاكری تصریح كرد: مساحت زمین واگذار شده به این شركت حدود سه هكتار است.
وی با ذكر این نكته كه بخشدار بندر مقام هم شایعات فضای مجازی را تكذیب كرده است، مطرح كرد: بر مبنای روند واگذاری زمین به شركت تكثیر میگو از فرمانداری و بخشداری این منطقه هم استعلامات لازم به عمل آمده است.
مدیركل منابع طبیعی استان هرمزگان با ذكر این نكته كه محل فعالیت شركت تكثیر میگو در بندر مقام با محل اعلام شده در فضای مجازی متفاوت می باشد، تشریح كرد: اراضی واگذار شده به شركت در محل زندگی و تخم گذاری لاك پشت ها نیست چونكه در این صورت مجوزی از جانب محیط زیست استان هرمزگان صادر نمی شد.


1398/10/18
18:37:14
5.0 / 5
1848
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی