برقراری هوای ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت

برقراری هوای ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران امشب (22 دی ماه) با افزایش غلظت ذرات معلق برقراری شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا بنا بر نتایج حاصل از پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، در اولین ساعات امروز (۲۲ دی ماه) با برقراری شرایط مساعد جوی، شاهد كاهش غلظت ذرات معلق هستیم و كیفیت هوای پایتخت در شرایط سالم قرار خواهد گرفت. بااینكه به تدریج با افزایش تردد خودرو ها بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد و در مناطق پرتردد كیفیت هوا كاهش پیدا می كند.

با كاهش سرعت باد و افزایش پایداری جو در طول روز شرایط برای پراكندگی آلاینده ها محدود می شود و انتظار می رود در مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی بماند. افزایش ترافیك طی امشب (۲۲ دی ماه) سبب افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

در صبحگاه روز دوشنبه (۲۳ دی ماه) با تداوم سكون و پایداری نسبی جو، همزمان با آغاز تردد خودرو ها، غلظت ذرات معلق افزایش می یابد و نسبت به روز گذشته از میزان بیشتری برخوردار خواهد بود. در طول روز نیز عدم وزش باد مؤثر و آسمان نیمه ابری تا تمام ابری، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها را محدود می كند و احتمال می رود مشابه روز گذشته در مناطق پرتردد كیفیت هوا در شرایط نامطلوب باقی بماند.

در شامگاه دوشنبه (۲۳ دی ماه) با ازدیاد تردد خودرو ها و انباشت آلاینده ها، برقراری شرایط نامطلوب برای بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۳ و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص الان ۸۱ و هوا در شرایط سالم می باشد.

منبع:

1398/10/22
15:40:19
5.0 / 5
1625
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی