هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس است

هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس است حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت هم اكنون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا باتوجه به عدم وزش باد همراه با مه و انباشت آلاینده ها از ساعات گذشته، در اولین ساعات امروز (۳۰ دی) همزمان با آغاز تردد خودرو ها در بیشتر مناطق پایتخت كیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با تداوم این وضعیت جوی، طی روز شرایط مناسب برای پراكندگی آلاینده ها فراهم نمی گردد و در ساعات اوج ترافیك شب كیفیت هوا در مناطق پرتردد به محدوده ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس می رسد همین طور در ساعات پایانی امروز با افزایش نسبی سرعت باد، كاهش غلظت ذرات معلق و بهبود كیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نیست.

صبح فردا (۱ بهمن) هم زمان با ازدیاد تردد خودرو ها تجمع ذرات معلق در بعضی مناطق سبب كاهش كیفیت هوا می شود. هر چند باتوجه به شرایط مساعد جوی، غلظت آلاینده ها نسبت به روز قبل میزان كمتری خواهد داشت.

طی روز نیز با برقراری جو آرام، پراكندگی آلاینده ها محدود می شود و برای اواخر وقت فردا برقراری شرایط نامطلوب در بعضی مناطق پایتخت خصوصاً در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی دور از انتظار نیست. با این وجود در اواخر وقت فردا نیز احتمال افزایش نسبی سرعت باد سبب كاهش غلظت آلاینده ها و بهبود كیفیت هوا می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۸۲ در شرایط قابل قبول قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۱۰۶ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1398/10/30
13:35:36
5.0 / 5
1825
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی