فضای مجازی دست شكارچی غیرقانونی را در دست قانون گذاشت

فضای مجازی دست شكارچی غیرقانونی را در دست قانون گذاشت به گزارش حیوان خانگی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد از بازداشت عامل متخلف شكار غیر مجاز در شهرستان ملارد اطلاع داد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، فاطمه برنا با بیان این خبر اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده از جانب اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد، عامل متخلف شكار غیر مجاز كه در فضای مجازی با انتشار تصاویر مربوط به كشتار حیات وحش مرتكب جرم و همینطور باعث جریحه دار شدن احساسات و افكار عمومی شده بود، بازداشت شد.
وی در تشریح این مورد اظهار نمود: این متخلف كه یك فرد محلی بود، از مدتی قبل مبادرت به انتشار تصاویر شكار در صفحه اینستاگرام خود كرده بود.
برنا اضافه كرد: با رصد فعالیت و اقدامات این شخص، مبحث از راه مراجع قضائی مورد پیگیری قرار|گرفت كه در نهایت روز گذشته این متخلف با همكاری نیروی انتظامی دستگیر و در اختیار مراجع قانونی قرار گرفت.
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد اظهار داشت: با عنایت به این كه این متخلف اقدام به شكار غیر قانونی و كشتار حیات وحش كرده است مبحث جرم از جنبه ضرر و زیان وارده به محیط زیست و همینطور جنبه عمومی جرم قابل بررسی و پیگرد قضائی است.
برنا در پایان ضمن اشاره به اهمیت حفظ و حمایت حیات وحش تصریح كرد: پشتیبانی از عرصه های طبیعی و حیات وحش وظیفه عمومی است و این اداره تمام تلاش خویش را در جهت فرهنگسازی و حفظ محیط زیست به كار گرفته و با افراد خاطی مطابق قانون برخورد می شود.

1398/11/02
22:45:30
5.0 / 5
2159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی