هواشناسی اعلام كرد

هوای صاف تا اختتام هفته

هوای صاف تا اختتام هفته حیوان خانگی: سازمان هواشناسی اعلام نموده كه تا اواخر هفته در بیشتر مناطق كشور آسمان صاف خواهد بود و شهركرد امشب در سردترین ساعات دمای منهای 13 درجه را تجربه خواهدنمود.مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی كشور در گفتگو با خبرنگار مهر امروز یكشنبه در شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق و دامنه های البرز شرقی در استان سمنان بارش برف و باران و وزش باد و در جنوب شرق بارش پراكنده و وزش باد پیش بینی می شود.
صادق ضیائیان اضافه كرد: فردا دوشنبه بیشتر مناطق كشور آسمانی صاف خواهد داشت و تنها در جنوب شرق كشور بارش پراكنده و وزش باد رخ می دهد.
وی تصریح كرد: از سه شنبه تا اواخر هفته در بیشتر مناطق كشور آسمان صاف خواهد بود و در نیمه شمالی كشور افزایش دمای نسبی و در غرب سواحل دریای خزر و اردبیل وزش باد شدید جنوبی و افزایش دمای ۵ تا ۱۰ درجه ای پیش بینی می شود.
به گفته وی امروز یكشنبه و فردا دوشنبه مركز و شرق خلیج فارس و از فردا دریای عمان مواج پیش بینی می شود. هوای تهران از امروز تا پنج شنبه صاف گاهی كمی ابری و گاه وزش باد پیش بینی شده و بیشترین و كمترین دمای هوای پایتخت امروز به ترتیب ۸ و ۱- درجه سانتیگراد خواهد بود. شهر كرد امشب در خنك ترین ساعات دمای ۱۳- درجه سانتیگراد را تجربه خواهدنمود.


منبع:

1398/11/15
22:21:52
5.0 / 5
2191
تگهای خبر: باد , تجربه , سازمان , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی