صدمه های محیط زیستی انگلیس بعد از ترك اتحادیه اروپا

صدمه های محیط زیستی انگلیس بعد از ترك اتحادیه اروپا به گزارش حیوان خانگی یك گزارش از آن حكایت می كند كه جوجه تیغی ها، آسیابك ها و زنبورها همچون گونه های جانوری در حیات وحش انگلیس هستند كه به علت ایجاد شكاف های زیاد در حفاظت از محیط زیست به دنبال خروج این كشور از اتحادیه اروپا در معرض خطر قرار می گیرند.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، این مطالعه با درخواست اتحادیه حیات وحش، انجمن سلطنتی محافظت از پرندگان (RSPB) و صندوق جهانی حیات وحش (WWF) مدعی شده كه انگلیس با خروج از اتحادیه اروپا مقررات خویش را در خصوص "جلوگیری از چیدن پرچین ها در فصل لانه سازی و هرس و سم پاشی نوارهای حائل گیاهی با آفت كش" از دست خواهد داد.
براساس گزارش موسسه سیاست های زیست محیطی اروپا (IEEP)، سایر مقررات موجود در قوانین اتحادیه اروپا كه از تالاب ها محافظت كرده و از خاك های عاری از پوشش های كربن در مقابل زهكشی یا فرسایش حفاظت می كند هم با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در این كشور حذف خواهد شد.
با توجه به لغو قوانین اتحادیه اروپا در انگلیس قرار شد یك لایحه كشاورزی جدید در مجلس عوام این كشور مورد بحث قرار گیرد كه به قول منتقدان، این لایحه كارآمدیِ قوانین اتحادیه اروپا را نداشته و امكان دارد با شكست مواجه شود.
موارد لغو شده در انگلیس شامل محافظت ویژه از پرچین ها، عدم قطع آنها در فصل های تولید مثل حیوانات، نگهداری از نوارهای حائل گیاهی برای محافظت از گیاهان و حفاظت از گونه هایی همچون زردپره لیمویی، پستانداران كوچك، حشرات گرده افشان و دوزیستان ساكن این نواحی هستند.
منتقدان با بررسی لایحه جدید اعلام نموده اند هیچ مقررات داخلی برای جایگزینی این مقررات وجود نداشته و روش اجرای هرگونه مقررات هم در آن تشریح نشده است.
در این گزارش آمده است كه انگلیس به یك سیستم جدید مقرراتی در زمینه حفظ محیط زیست و حیات وحش نیاز دارد. سه موسسه خیریه حیات وحش كه این مطالعه را صورت داده اند درخواست كرده اند كه دفتر جدید حفاظت از محیط زیست (OEP) كه جایگزین نظارت اروپایی در زمینه حفظ طبیعت است در اختیار پلیس قرار گیرد و مقررات را به صورت كامل اجرایی و بر آن نظارت كند.
به گفته كارشناسان لایحه كشاورزی شامل اختیارات جدید و اساسی برای پرداخت پول به كشاورزان به منظور احیای طبیعت است اما در مورد قوانین و مقررات مربوط به كشاورزی در آینده مسكوت مانده است.
به نوشته روزنامه گاردین، با این وجود سخنگوی وزارت محیط زیست، غذا و امور روستایی انگلیس اعلام نموده كه این كشور می خواهد در زمینه محیط زیست بعنوان پیشرو در جهان عمل كرده و با وجود ترك اتحادیه اروپا استانداردهای محیط زیستیِ فوق العاده بالایی را كه قبلاً در اختیار داشته تقلیل نخواهد داد.1398/11/23
20:09:07
5.0 / 5
3098
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی