مدیر كل حفاظت محیط زیست استان تهران تاكید كرد

لزوم نظارت سختگیرانه تر نمایندگان مجلس یازدهم بر قوانین زیست محیطی

لزوم نظارت سختگیرانه تر نمایندگان مجلس یازدهم بر قوانین زیست محیطی به گزارش حیوان خانگی مدیر كل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینكه نمایندگان مجلس باید قوانین را بسط و گسترش دهند، اظهار داشت: آنان باید قوانینی را به نفع محیط زیست خصوصاً در زمینه آب و خاك تصویب كنند همین طور بر قوانینی كه از قبل تصویب شده است، سختگیرانه تر نظارت كنند.سعید محمودی در گفت و گو با ایسنا در آستانه انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی اظهاركرد: نماینده مجلس باید پاكدست، صالح و سالم و برای آب، خاك و مملكت خود دل بسوزاند علاوه بر آن از اطلاعات به روزی برخوردار باشد تا بتواند تصمیم های درستی بگیرد.

مدیر كل حفاظت محیط زیست استان تهران اضافه كرد: نمایندگان مجلس یازدهم می توانند درباره «آب» بعنوان یك عنصر مهم زیست محیطی نقش فعالی ایفا كنند و موضوع حق آبه های مربوط به تالاب ها و رودخانه ها را در دستور كار قرار دهند.

وی اشاره كرد: لازم است بخش های مختلف ملزم به رعایت مسائل زیست محیطی باشند، نه اینكه فقط قوانین بازدارنده را اجرا نماییم و برخورد قهری داشته باشیم.

محمودی درانتها با اشاره به اینكه محیط زیست شامل موارد مختلفی همچون آب، خاك، كشاورزی و... می شود، اظهار داشت: لازم است قوانین بین بخشی تصویب شوند چونكه دستگاه مختلف در رابطه با محیط زیست مانند وزارت نیرو، جهاد كشاورزی، منابع طبیعی و سازمان محیط زیست هریك قوانین خاص خودرا دارند این درحالیست كه تصویب قوانین بین بخشی سبب می شود تمام دستگاه های متولی در حوزه محیط زیست ملزم به رعایت این قوانین شوند.

منبع:

1398/11/30
15:01:51
5.0 / 5
2242
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی