هواشناسی اعلام كرد

افزایش دمای كشور تا جمعه

افزایش دمای كشور تا جمعه به گزارش حیوان خانگی سازمان هواشناسی كشور اعلام نموده كه روند افزایش نسبی دمای هوا كه از امروز شروع شده تا روز جمعه تداوم دارد و از اواخر وقت جمعه سامانه بارشی دیگری به كشور وارد می شود.مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور در گفت و گو با خبرنگار مهر، اعلام نمود: امروز بعدازظهر سامانه بارشی از مرزهای شرقی كشور خارج شده و جو نسبت پایدار در اغلب مناطق كشور حاكم خواهد شد.
صادق ضیاییان اضافه كرد: وزش باد شدید برای مناطق شرق و جنوب شرق كشور و استان كرمان پیشبینی می شود كه این وضعیت در مناطق ذكر شده به جز استان كرمان تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: وزش باد شدید در بعضی مناطق همراه با خیزش گرد و خاك، كاهش كیفیت هوا و كاهش میدان دید افقی است.
ضیاییان خاطرنشان كرد: روند افزایش نسبی دمای هوا كه از امروز شروع شده تا روز جمعه تداوم دارد و از اواخر وقت جمعه با ورود سامانه بارشی دیگری بارش پراكنده در شمال غرب كشور شروع شده كه روز شنبه گستره بارش های آن به مناطق غربی، دامنه های زاگرس و البرز جنوبی هم می رسد.
به گفته وی، بعدازظهر امروز از ارتفاع امواج در خلیج فارس كاسته خواهد شد اما دریای عمان به خصوص شرق آن تا روز پنجشنبه مواج است. هوای تهران امروز صاف گاهی همراه با وزش باد پیشبینی شده و تا روز جمعه هم صاف همراه با وزش باد گاهی كمی ابری خواهد بود اما روز شنبه احتمال بارش و در بعدازظهر افزایش باد در پایتخت وجود دارد. دمای هوای تهران امروز در گرم ترین ساعات ۱۸ درجه اعلام شده كه در روز پنجشنبه و جمعه به ۲۱ درجه هم خواهد رسید.

1398/12/22
23:08:27
5.0 / 5
1835
تگهای خبر: باد , خاك , سازمان , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی