آسمان نیمه ابری پایتخت در روز طبیعت

آسمان نیمه ابری پایتخت در روز طبیعت به گزارش حیوان خانگی مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: آسمان تهران فردا قسمتی ابری و در بعدازظهر گاهی وزش باد پیشبینی می شود.صادق ضیاییان در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به پیشبینی وضعیت هوا بر مبنای نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز در شمال شرق، شرق، نیمه شرقی سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز شرقی بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و در دامنه های زاگرس مركزی بارش پراكنده پیشبینی می شود.
وی افزود: بارش در شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی و شرق مازندران شدت دارد.
به گفته ضیاییان، روز چهارشنبه با گذر سامانه بارشی از شمال غرب كشور در شمال غرب، غرب و دامنه های زاگرس در دامنه های جنوب غرب كشور و مناطقی از استان های فارس و اصفهان و دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های قزوین، البرز، تهران و سمنان بارش باران گاهی رعد و برق پیشبینی می شود.
مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه در استان های آذربایجان غربی، غرب كردستان، جنوب آذربایجان شرقی و شمال شرقی بارش شدت خواهد داشت اظهار داشت: در غرب سواحل دریای خزر بارش پراكنده و وزش باد پیشبینی می شود. پنجشنبه در نوار شمالی كشور و دامنه های زاگرس در جنوب غرب كشور در استان های اصفهان، فارس، بوشهر، یزد و كرمان بارش پراكنده پیشبینی می شود.
ضیاییان افزود: جمعه به همراه عبور متناوب امواج از نیمه شمالی كشور در شمال شرق، شرق و شمال غرب بارش باران گاهی رعد و برق و در دامنه های زاگرس مركزی و دامنه جنوبی البرز در استان قزوین، البرز و تهران بارش پراكنده پیشبینی می شود.
وی با اشاره به اینكه شنبه گستره بارش علاوه بر مناطق ذكر شده سواحل شمالی كشور را هم فراخواهد گرفت، اظهار داشت: یكشنبه بارش فقط در نوار شمالی كشور ادامه خواهد داشت، همینطور سه شنبه در بعضی نقاط استان های سمنان، تهران، البرز، قم، قزوین، مركزی، اصفهان و یزد وزش باد نسبتاً شدید رخ خواهد داد. نواحی مركزی و شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز امروز مواج است. آسمان تهران امروز قسمتی ابری و در بعضی ساعات وزش باد شدید را شاهد خواهیم بود. در روز طبیعت آسمان پایتخت قسمتی ابری است و در بعدازظهر شاهد وزش باد و بارش پراكنده در اوایل شب خواهیم بود.

1399/01/15
12:47:41
5.0 / 5
2607
تگهای خبر: باد , سازمان , طبیعت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی