هواشناسی اعلام كرد

فعالیت سامانه بارشی تا اواسط هفته

فعالیت سامانه بارشی تا اواسط هفته حیوان خانگی: سامانه بارشی كه از روز جمعه در كشور فعال شده و همراه با رگبار باران گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت، در مناطق مستعد رخداد تگرگ و در ارتفاعات بارش برف بود همچنان فعال خواهد بود.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، سامانه بارشی كه از روز جمعه در كشور فعال شده و همراه با رگبار باران گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت، در مناطق مستعد رخداد تگرگ و در ارتفاعات بارش برف بود همچنان فعال خواهد بود. بر اثر فعالیت این سامانه امروز در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، گیلان، مازندران، گلستان، قزوین، البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی، برخی مناطق خراسان جنوبی و شمال استان های كردستان، همدان، مركزی، سمنان و تهران شاهد رگبار باران، گاهی رعد و برق خواهیم بود و در ارتفاعات شمال غرب و البرز مركز شاهد بارش برف خواهیم بود. در روز یكشنبه در استان های گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، شرق استان های مازندران، سمنان و خراسان جنوبی نیز احتمال بارش برف در ارتفاعات شمال شرق خوزستان وجود دارد و در روز دوشنبه در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و زنجان و ارتفاعات استان های قزوین، البرز و تهران
بارش برف در ارتفاعات شمال غرب شاهد بارش خواهیم بود. این شرایط تا اواخر وقت دوشنبه ادامه داشته و سفارش می شود از توقف و اطراق در حاشیه رودخانه ها بپرهیزید و باتوجه به بالاآمدن سطح آب رودخانه ها، در مناطق مستعد وقوع تگرگ و لغزندگی جاده های مواصلاتی كوهستانی از سفرهای غیر ضروری اجتناب كنید.منبع:

1399/01/16
17:39:11
5.0 / 5
2247
تگهای خبر: آب , باد , رودخانه , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی