معاون پایش اداره محیط زیست تهران تاكید كرد

پایش مستمر سیستم تصفیه خانه بهشت زهرا به دنبال غسل متوفیان مبتلا به كرونا

پایش مستمر سیستم تصفیه خانه بهشت زهرا به دنبال غسل متوفیان مبتلا به كرونا به گزارش حیوان خانگی معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان تهران تصریح كرد: هم اكنون دغدغه ما درست كار كردن سیستم تصفیه خانه بهشت زهرا (س) است كه برای این منظور پایش مستمری را از این مجموعه خواهیم داشت.


محمد رستگاری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه بهشت زهرای تهران مجهز به تصفیه خانه است، اظهار نمود: اداره محیط زیست استان تهران با همكاری شركت آب و فاضلاب استان بر عملكرد این تصفیه خانه نظارت می كند.
معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان تهران با اشاره به اینكه دغدغه ما درست كار كردن سیستم تصفیه خانه بهشت زهرا (س) در روزهای شیوع كرونا است، خاطرنشان كرد: اداره محیط زیست استان تهران پایش های دقیق و مشخصی را برای نظارت بر عملكرد تصفیه خانه این مجموعه دارد.
رستگاری با تاكید بر اینكه پساب مجموعه بهشت زهرا (س) مستقیم به تصفیه خانه وارد و بلافاصله ضدعفونی سپس خارج می شود، اظهار داشت: روز گذشته (۱۷ فروردین ماه) اداره محیط زیست استان تهران عملكرد تصفیه خانه و خروجی آنرا مورد بررسی قرار داد كه خوشبختانه مشكلی در این حوزه نداشت.
به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، امروز روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س) اعلام نمود كه تغسیل متوفیان مبتلا به بیماری كرونا در تهران و ایجاد وحدت رویه در كشور در جهت اجرای حداكثری فتوای مقام معظم رهبری شروع شد.1399/01/19
12:19:39
5.0 / 5
2162
تگهای خبر: آب , سازمان , سیستم , مجموعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی