كیفیت هوای تهران در شرایط قابل قبول

كیفیت هوای تهران در شرایط قابل قبول به گزارش حیوان خانگی بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت هم اكنون در شرایط قابل قبول است پیشبینی می شود كه این شرایط كماكان ادامه داشته باشد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران طی بامداد امروز (۵ اردیبهشت) با عنایت به شرایط مساعد جوی و کاهش تردد خودرو ها، در بیشتر مناطق پایتخت شاهد برقراری شرایط کیفیت هوای قابل قبول و پاک خواهیم بود.

طی روز هم با افزایش تندی باد و احتمال بارش پراکنده، شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده فراهم می شود و در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول و پاک باقی می ماند همینطور طی امشب با کاهش تندی باد و افزایش تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق تا حدودی افزایش می یابد و در بعضی مناطق با کاهش کیفیت هوا روبرو خواهیم شد.

این شرایط جوی تا بامداد فردا (۶ اردیبهشت) ادامه دارد و آغاز تردد خودرو ها، تجمع ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت. طی روز هم رشد ناپایداری جوی، افزایش ابرناکی و احتمال بارش همراه با وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات، سبب پراکندگی آلاینده ها شده و شرایط را برای بهبود کیفیت هوا فراهم می آورد.

برای اواخر وقت فردا هم به سبب وزش باد مؤثر و حاکمیت جو ناپایدار، در بیشتر مناطق شهر تهران برقراری شرایط قابل قبول و پاک پیشبینی می شود.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۶۷ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوا هم اکنون هم با شاخص میانگین ۵۵ همچنان در شرایط قابل قبول است.
1399/02/06
13:56:31
5.0 / 5
1581
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی