از آثار خبری برتر در مسابقه راپمی تقدیر گردید

از آثار خبری برتر در مسابقه راپمی تقدیر گردید حیوان خانگی: در انتها كارگاه آموزشی تخصصی محیط زیست دریایی و نقش اصحاب رسانه در تنویر افكار عمومی از آثار برگزیده خبری با مبحث حفاظت از محیط زیست خلیج فارس و دریای عمان (راپمی) تقدیر گردید.به گزارش حیوان خانگی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست (پام)، در پی فراخوان روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص ارسال آثار برجسته خبرنگاران رسانه های گروهی در قالب گزارش، یادداشت، مقاله و اخبار در حوزه حفاظت از محیط زیست دریای عمان و خلیج فارس عصر امروز چهارشنبه ششم دیماه از آثار برگزیده دركارگاه تخصصی محیط زیست دریایی و نقش اصحاب رسانه در تنویر افكار عمومی كه با حضور پروین فرشچی معاون دریایی سازمان حفاظت محیط زیست، حسن محمدی هماهنگ كننده سازمان منطقه ای حفاظت از محیط زیست دریایی(راپمی) و تعدادی از مدیران حوزه معاونت دریایی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، تجلیل به عمل آمد.
در پی فراخوان مسابقه راپمی، ۳۷ اثر از سطح كشور به سازمان محیط زیست ارسال شد كه بعد از بررسی، چهار اثر رتبه دوم و سوم را كسب كردند.
مسابقه راپمی امسال نفر اول نداشت و رتبه دوم و سوم به طور مشترك انتخاب شدند.
براساس این گزارش، حسنا شمس آرا از شبكه خبری مانا و لیلا مرگن از روزنامه شرق مشتركا رتبه دوم این مسابقه را به خود اختصاص دادند.
ناهید حاجیلو از روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست هم بطور مشترك با سارا اسلامی از پایگاه خبری جهان سبز رتبه سوم مسابقه كنوانسیون منطقه ای حفاظت از محیط زیست دریایی خلیج فارس و دریای عمان راپمی ROPME را كسب كردند.
كنوانسیون راپمی هر سال این مسابقه را در قالب گزارش، مقاله، مقدمه، یادداشت و مستند برگزار می نماید كه امسال ماهنامه بندر و دریا و یك مستند مشتركا رتبه دوم و خبرگزاری های ایرنا و مانا مشتركا رتبه سوم را كسب كردند.
منطقه دریایی راپمی (خلیج فارس و دریای عمان) یكی از مهمترین مناطق راهبردی جهان به شمار می آید و حفاظت از این اكو سیستم دریایی حساس در برابر آلودگی ها بخصوص فعالیت های نفتی، توسعه برنامه های اكتشاف و استخراج نفت و تردد نفتكش ها از اهمیت زیادی برای كشورهای منطقه و جهان برخوردار می باشد.
با توجه به اهمیت مبحث و با توافق تمامی كشورهای منطقه، سازمان منطقه ای حفاظت از محیط زیست دریایی خلیج فارس و عمان (راپمی) تاسیس شد كه مقر آن در كویت است.

1396/10/07
20:38:30
5.0 / 5
2804
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی