مسئول منطقه حفاظت شده سفید كوه خرم آباد خبر داد:

مصدومیت ۴ محیط بان لرستانی در درگیری با شكارچیان

مصدومیت ۴ محیط بان لرستانی در درگیری با شكارچیان به گزارش حیوان خانگی مسئول منطقه حفاظت شده سفید كوه خرم آباد از مصدومیت چهار نفر از محیط بانان این منطقه در درگیری با شكارچیان اطلاع داد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، چنگیز نیازی روز یکشنبه در سخنانی اظهار داشت: روز گذشته مأموران یگان حفاظت منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد به دنبال دریافت گزارشی در خصوص حضور شکارچیان غیرمجاز در منطقه، با کمین و رد زنی برای دستگیری متخلفان وارد عمل شدند.
وی اضافه کرد: محیط بانان در ساعت ۲۱ با مشاهده متخلفین مبادرت به دستگیری آنها کردند که متأسفانه باوجود هشدارهای محیط بانان، متخلفین با شلیک اسلحه مبادرت به درگیری با مأمورین می کنند.

مسئول منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد تصریح کرد: با درایت محیط بانان یکی از متخلفین که مبادرت به تیراندازی کرده بود دستگیر و اسلحه وی ضبط شد؛ ولی متأسفانه برخی از همراهان این متخلفین که قصد انتقال و جابجایی آنها را داشتند ضمن توهین به محیط بانان و تمرد از دستور ضابطین قضائی با آنها درگیر شدند.
نیازی اظهار داشت: در این درگیری، با آلاتی همچون چوب دستی، سنگ و چاقو چهار نفر ازمحیط بانان عزیز گرفتار مصدومیت شدند که مصدومیت یکی از آنها از ناحیه صورت خیلی حاد است.

وی تصریح کرد: هر چند ضاربان از محل حادثه متواری شدند ولی با هوشیاری مأموران، یکی از آنان دستگیر و بقیه آنها هم شناسایی شدند.
مسئول منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد اظهار داشت: با هماهنگی مقام قضائی و همکاری نیروی انتظامی اقدامات لازم در مورد دستگیری متخلفین صورت گرفته است.


منبع:

1399/05/14
14:00:33
5.0 / 5
1709
تگهای خبر: آب , باد , شكار , شكارچی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی