فرماندار ویژه شاهرود:

كوشش برای ثبت ملی شاهوار

كوشش برای ثبت ملی شاهوار فرماندار ویژه شاهرود با اشاره به در جریان قرار گرفتن پرونده ثبت شاهوار در میراث ملی، اظهار داشت: برای تحقق این مهم تمام تلاش خودمان را خواهیم كرد.نادر فخری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت پرونده ارسالی از طرف میراث فرهنگی برای ثبت شاهوار شاهرود بعنوان یک اثر ملی، بیان کرد: برای تحقق این مهم تمام تلاش خودرا خواهیم کرد.
وی با اعلان اینکه در واگذاری معدن، سلب اختیار و… اگر همه تابع قانون مقررات و ضوابط نباشیم نظم بر هم خواهد خورد پس باید گفت همگی می بایست از قانون تبعیت نماییم، اشاره کرد: هر چه قانون درباره شاهوار تکلیف کند، ما ملزم به رعایت و اجرای آن هستیم. معاون استاندار سمنان با اعلان اینکه در جلسه ای با سرمایه گذار فعال در کوه شاهوار ۲۰ مورد تکلیف برای این شرکت معین شد که باید آنرا انجام دهد، تاکید داشت: این شرکت باید به تعهدات خود در قبال این تکالیف پایبند باشد از طرف دیگر دستگاه هایی که در شاهوار مجوز صادر کرده اند می بایست پاسخگوی وضعیت باشند.
فخری بیان کرد: درباب نامه ارسالی میراث فرهنگی برای ثبت ملی شاهوار نیز باید گفت نه فقط شاهوار بلکه درباره تمام ابنیه و میراث شهرستان شاهرود تمام تلاش خودمان را به کار می بندیم برای اینکه میراث ملی برای ما ارزش دارد.

1399/06/05
17:13:08
5.0 / 5
1485
تگهای خبر: دستگاه , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی