فراخوان سازمان جهانی هواشناسی برای اپلیكیشن های وضعیت هوا

فراخوان سازمان جهانی هواشناسی برای اپلیكیشن های وضعیت هوا حیوان خانگی: سازمان جهانی هواشناسی بوسیله فراخوان بین المللی درصدد انتخاب و معرفی بهترین اپلیكیشن های وضعیت هوا است.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، با استفاده بیش از پیش از گوشیهای هوشمند در سراسر جهان، اقبال عمومی به اپ های وضعیت هوا افزایش شایان توجهی یافته است. در واقع اپ های وضعیت هوا، متداول ترین راه برای دسترسی به پیش بینی وضعیت هوا، اخطارهای هواشناسی و سایر اطلاعات مفید و مرتبط دیگر هستند.

در این راستا، هزاران اپ وضع هوا را می توان دانلود کرد. بعضی از آنان توسط سازمان های هواشناسی-آبشناسی کشورها طراحی و اجرا شده اند و برخی دیگر توسط نهادهای خصوصی یا اشخاص. این امر کاربران را با چالش انتخاب بهترین اپ مواجه کرده است.

به منظور تشویق و ترغیب به ابتکار و نوآوری دراین زمینه، سازمان جهانی هواشناسی، مسابقه ای ترتیب داده که جوایز آن در مراسم بزرگداشت هفتادمین سالگرد تاسیس WMO اعطا می شود.

اپ هایی می توانند در این مسابقه شرکت نمایند که پایه آب و هوایی یا اقلیمی دارند، رایگان هستند همین طور بوسیله یکی از دو فروشگاهGoogle Play یا Apple Store یا وب سایت توزیع کننده اپ در دسترس باشند. محدودیتی جهت شرکت در این مسابقه وجود ندارد و صاحبان اپ می توانند عموم مردم، مراکز تحقیقاتی و... باشند.

از علاقه مندان و واجدان شرایط دعوت می شود برای شرکت در این مسابقه تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ ( ۹ مهر ۱۳۹۹) به آدرس https: //ppe-openplatform.wmo.int/registration مراجعه کنند.

منبع:

1399/06/20
11:22:36
5.0 / 5
1445
تگهای خبر: آب , اقلیم , سازمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی