صدور حكم شكارچی متخلف در همدان

صدور حكم شكارچی متخلف در همدان به گزارش حیوان خانگی رئیس اداره حفاظت محیط زیست كبودرآهنگ استان همدان اظهار داشت: قاضی شعبه اول دادگاه عمومی بخش گل تپه یك شكارچی متخلف را به 50 ضربه شلاق، 91 روز حبس تعزیری درجه 6 و 6 ماه حبس تعزیزی درجه هفت محكوم نمود.


پیمان زرین روز یكشنبه در گفت وگو با ایرنا اضافه كرد: اواسط دی امسال نیروهای یگان حفاظت محیط زیست متوجه حضور چهار شكارچی متخلف در منطقه سراب غارعلیصدر می شوند.
وی افزود: عوامل محیط زیست به شكارچیان دستور ایست می دهند، اما متخلفان كه 2 قبضه سلاح شكاری به همراه داشتند با استفاده 2 دستگاه موتورسیكلت از محل متواری می شوند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست كبودرآهنگ بیان كرد: تعقیب و گریز شكارچیان تا 2 صبح ادامه داشت تا اینكه متخلفان در یكی از روستاهای نزدیك سراب حضور می یابند.
زرین اظهار نمود: در جریان این تعقب و گریز تنها یكی از شكارچیان به همراه موتورسیكلت و چند عدد فشنگ در دام تیم حفاظت محیط زیست گرفتار می گردد.
وی ادامه داد: بعد از تشكیل پرونده قضایی برای این شكارچی متخلف كه از معرفی همدستان خود سرباز زده بود، قاضی پرونده به دلیل اختلال در نظم و آسایش عمومی، تولید رعب و وحشت و آغاز به شكار و صید در فصل غیرمجاز، متهم را مجازات كرد.
وی اظهار داشت: موتورسیكلت و فشنگ های به دست آمده از این متخلف به نفع سازمان حفاظت محیط زیست ضبط شد.
به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایرنا، چندی قبل 2 متخلف در كبودرآهنگ، اقدام به آزار و اذیت حیوانات و فیلم برداری از این اقدام ناپسند و انتشار آن در فضای مجازی می كنند كه طبق حكم یك قاضی 'به فراگیری نحوه رفتار با حیوانات'محكوم شدند.


 

1396/10/17
16:42:32
5.0 / 5
2627
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی