مدیركل محیط زیست شهرداری تهران:

تا آخر سال تمامی مناطق شهرداری تهران ممیزی می شوند

تا آخر سال تمامی مناطق شهرداری تهران ممیزی می شوند به گزارش حیوان خانگی مدیركل محیط زیست شهرداری تهران با اعلان اینكه تا آخر سال تمامی مناطق شهرداری تهران ممیزی می شوند، اظهار داشت: مسائل و مشكلات مدنظر در نظام مدیریت محیط زیست باید عارضه یابی شوند.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، شینا انصاری در نشست اختتامیه ممیزی استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ اظهار داشت: تعهدپذیری و مسئولیت پذیری برای اجرای برنامه های محیط زیستی سبب بهبود وضعیت و اثرگذاری بیشتر برنامه ها می شود.

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار با اشاره به الزام شهرداری تهران به استقرار نظام مدیریت محیط زیست برابر مصوبه شورای اسلامی شهر اظهار داشت: پایش و مانیتورینگ مستمر، راهبری فرایندها و نگهداشت سیستم ها از موضوعاتی است که باید به صورت مداوم حتی بعد از ستاندن گواهینامه نظام مدیریت محیط زیست پیگیری شوند.

انصاری با اشاره به اینکه تا آخر سال تمامی مناطق شهرداری تهران ممیزی می شوند، اظهارکرد: باید مسائل و مشکلات مدنظر در نظام مدیریت محیط زیست عارضه یابی شوند. نباید همه تلاش ها بر دوش واحد محیط زیست باشد بلکه لازم است دیگر واحدها با تعاملات بین بخشی به موضوعات محیط زیستی و نظام مدیریت محیط زیست توجه نمایند.

در ادامه این جلسه پیمان پورنصر- شهردار منطقه ۱۶- اظهار نمود: ثبات مدیریتی در حوزه محیط زیست و استفاده از متخصصان این حوزه، دو مقوله ای است که موجب ارتقای کیفیت محیط زیست در این منطقه شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، وی افزود: محیط زیست یک موضوع فرابخشی است و مختص یک واحد نیست بدین سبب نباید فقط با دید سازمانی و اداری به آن نگاه کرد.

شهردار منطقه ۱۶ در آخر اظهار داشت: این ممیزی کمک می نماید تا نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را رفع نماییم تا بتوانیم شاهد اقدامات موثرتری در منطقه باشیم.

منبع:

1399/08/08
14:52:49
5.0 / 5
1767
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی