علت آتش سوزی اخیر كالیفرنیا احیانا كابل برق بوده است

علت آتش سوزی اخیر كالیفرنیا احیانا كابل برق بوده است یك شركت برق رسانی در ایالت كالیفرنیا اعلام نمود كه ممكنست تجهیزات آنها موجب شروعِ آتش سوزی ِ اخیر در این ایالت شده باشد.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آتش نشانان در کالیفرنیا به سختی مشغول مهار آتشی هستند که بادهای داغ کویری، آنها را تندتر می کنند. آتش سوزی های اخیر سبب شده ده ها هزار نفر از ساکنان «اورنج کانتی» مجبور به ترک خانه های خود شوند.
دو حریق در بخش های جنوبی ایالت کالیفرنیا همچنان در حال پیش روی هستند و دو آتش نشان به شدت بر اثر این آتش سوزی ها مجروح شده اند. حریق بزرگ تر «سیلورادو» نام دارد و حدود ۴۸ کیلومتر مربع را تا ظهر روز گذشته (سه شنبه) در بر گرفته است.
این در حالیست که سخنگوی شرکت «ادیسون» در جنوب کالیفرنیا اظهار داشت: بنظر می رسد برخورد دو کابل با هم سبب آغاز این آتش سوزی ها شده است.
این شرکت برق هم اکنون تحقیقات را آغاز نموده و فعلا برای مهار اوضاع، برق ۱۹ هزار خانه و مرکز تجاری را قطع کرده اند.
حریق «سیلورادو» از «ارواین» شروع شده و خیلی سریع گسترده تر شده است. بیش از ۷۵۰ آتش نشان با ۱۴ بالگرد به مبارزه با این آتش رفته اند. اما تابحال به جز ۵ درصد آنرا نتوانسته اند کنترل کنند.
آتش دیگری که در این منطقه در حال پیش روی است «بلو ریج» نام دارد. این آتش در «یوربا لیندا» شروع شده و سبب شده که ۸۷۰۰ نفر خانه هایشان را ترک کنند.
به گزارش شبکه خبری بی بی سی، دلیل این آتش سوزی ها محل اختلاف نظرهای سیاسی در آمریکاست و دانشمندان معتقدند که این مشکل ریشه در تغییرات اقلیمی دارد.1399/08/09
15:29:31
5.0 / 5
1233
تگهای خبر: اقلیم , باد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی