وزیر راه وشهرسازی:

رضایت ۷۳ درصدی از خروجی هواشناسی

رضایت ۷۳ درصدی از خروجی هواشناسی به گزارش حیوان خانگی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: بر اساس گزارش هایی كه عرضه شد، حدود ۷۳ درصد مردم از فعالیت و خروجی سازمان هواشناسی كشور رضایت دارند.به گزارش حیوان خانگی به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در پنجاه و پنجمین نشست شورای مدیران سازمان هواشناسی کشور، اظهار داشت: به کوری چشم دشمنان، روند سازندگی و پیشرفت در کشور رو به رشد و صعودی است و به رقم همه مزاحمت هایی که ایجاد می شود، جمهوری اسلامی ایران از مسیر استقلال خود که شهیدان بر آن تاکید می کردند خارج نخواهد شد و آرزوهای دشمنان به گور خواهد رفت.
وی در جمع مدیران سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: این کشور بر مبنای احکام الهی عمل می کند و مطابق انتخاب مردم این سرزمین که راه سعادت را انتخاب کردند، خواسته مردم این است که دست از اصول کشیده نشود و برای پیشبرد، اهداف کشور ادامه داده شود.
اسلامی خاطرنشان کرد: هر جا که مدیران و نیروهای انسانی کشورمان با شور و علاقه وارد شدند، توانستند کاری انجام داده و آنرا به پیش برند که همین موضوع، سبب شده تا اقدامات، مصمم وار انجام شوند.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به دستاورد سازمان هواشناسی کشور در زمان تصدی تاج بخش اظهار نمود: بر اساس گزارش هایی که عرضه شد، حدود ۷۳ درصد از مردم از فعالیت و خروجی سازمان هواشناسی کشور رضایت دارند.
وی اضافه کرد: اخیراً رئیس جمهوری اعلام نمودند که پیشبینی های سازمان هواشناسی توانسته حوادث را در کشور کم کند و این مورد سبب شده تا مردم در مقابل رخدادها غافلگیر نشوند. این مهم ترین مبحث در سال ۹۸ بوده است.
اسلامی عنوان کرد: لازم است که از فعالیتهای مدیران سازمان هواشناسی کشور تقدیر شود و در حافظه تاریخ بعنوان یک رویداد مهم به یادگار بماند.
وزیر راه و شهرسازی دولت دوازدهم اظهار داشت: به ریاست سازمان هواشناسی تاکید کردم که حتما در اخبار هواشناسی، از ادبیات درست استفاده شود؛ به صورتی که ادبیات اخطار هواشناسی با اخبار عادی متفاوت باشد.
وی خاطرنشان کرد: اخبار سازمان هواشناسی باید دقیق، کیفی و صحیح باشند. برای تحقق این مهم، لازم به سامانه به روز و تحلیل مناسب می باشد.
وی با یادآوری از اینکه شادابی و پویایی سازمان هواشناسی کشور قابل به رخ کشیدن به جهانیان است، اضافه کرد: حالا به مرحله ای رسیده ایم که بازسازی های ناشی از حوادث به یکسال رسیده است. قبلاً هم تخریب وجود داشت؛ اما بازسازی آنها خیلی طولانی می شد، ولی هم اکنون همگی شاهد می باشیم که وقتی خرابی رخ می دهد، بلافاصله بازسازی ها آغاز می شود.
اسلامی تاکید کرد: نکته کلیدی این است که در سازمان هواشناسی هم در مسائل انسانی و هم در مسائل فنّاوری مشغول بازسازی هستیم تا آنچه مورد نیاز برای تشخیص باران و سیل است، فراهم گردد و بتوانیم در مورد حوادث اقلیمی و کشاورزی و دیگر موارد پیشبینی ها را انجام دهیم. بدین طریق مردم و مسؤلان می توانند بر مبنای آگاهی از آنچه مقرر است رخ بدهد، برنامه ریزی کنند و غافلگیر حوادث نشوند.
وی اظهار داشت: لازمه این کار انتشار اطلاعات با کیفیت است تا کسی نتواند در آنچه سازمان هواشناسی منتشر می کند، تردید داشته باشد.


منبع:

1399/08/13
12:26:00
5.0 / 5
1790
تگهای خبر: اخبار , اقلیم , سازمان , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی