امشب كیفیت هوا در مناطق پرتردد تهران برای حساس ها ناسالم می شود

امشب كیفیت هوا در مناطق پرتردد تهران برای حساس ها ناسالم می شود به گزارش حیوان خانگی برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت الان (۱۹ آبان ماه) در محدوده قابل قبول قرار دارد. با این وجود كاهش كیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد پایتخت طی روز دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۱۹ آبان ماه) با برقراری ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته است.

طی روز با کاهش تندی باد و افزایش پایداری جو شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد ازاین رو در شامگاه امشب (۱۹ آبان ماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی انتظار می رود کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با افزایش نسبی تندی باد تا صبحگاه فردا (۲۰ آبان ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد، هرچند با افزایش ترافیک صبحگاهی افزایش غلظت ذرات معلق در مناطق پرتردد و به تبع آن کاهش کیفیت هوا دورازانتظار نخواهد بود.

افزایش ناپایداری، رشد ابر و احتمال بارش پراکنده طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود و این وضعیت تا اواخر وقت فردا (۲۰ آبان ماه) ادامه می یابد و پیشبینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدود قابل قبول قرار بگیرد.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۶۸ بود و هوای پایتخت در محدوده قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۹ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1399/08/19
14:48:55
5.0 / 5
1403
تگهای خبر: آب , آلاینده , باد , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی