برای چهاردهمین روز متوالی؛

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد به گزارش حیوان خانگی مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: كیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن شاخص كیفی بر روی عدد ۱۱۴ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس گزارش شده است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز عنوان کرد: میانگین کیفیت هوای شهر اصفهان بر روی عدد ۱۱۴ و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
وی اضافه کرد: هم اکنون هم کیفیت هوای شهر اصفهان بر روی عدد ۱۴۵ و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه کیفیت هوا در چهار ایستگاه احمدآباد با شاخص ۱۷۶، استانداری با شاخص ۱۶۷، پروین با شاخص ۱۷۳ و دانشگاه با شاخص ۱۶۰ در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم قرار دارد، افزود: این در شرایطی است که کیفیت هوا در ایستگاه های خرازی و رودکی با قرار گرفتن بر روی اعداد ۱۰۰ و ۹۳ در شرایط سالم ثبت شده است.
وی اضافه کرد: کیفیت هوا در شهرهای خمینی شهر، مبارکه و نجف آبادبه ترتیب با قرار گرفتن شاخص ها بر روی اعداد ۷۸، ۶۶ و ۶۱ در وضعیت سالم قرار دارد.
صادقیان خاطرنشان کرد: کیفیت هوا در منطقه سگزی با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۱۵۰ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.


منبع:

1399/08/23
18:21:30
5.0 / 5
1411
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی