تنفس در تهران قابل قبول است

تنفس در تهران قابل قبول است حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، درحال حاضر كیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول است و پیش بینی می شود كه به سبب ناپایداری های جوی كماكان این وضعیت ادامه داشته باشد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان میدهد که طی بامداد امروز (۳۰ آبان) در بیشتر مناطق، کیفیت هوا به سبب افزایش ناپایداری جو و کاهش تردد خودرو ها در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

طی روز نیز با حاکمیت جو ناپایدار و رشد ابرناکی تا حدودی شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود. همین طور باوجود افزایش ترافیک شامگاهی، پیش بینی می شود که در اواخر وقت امروز با برقراری وضعیت مساعد جوی و احتمال بارش باران، در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

فردا (۱ آذر) نیز با افزایش تردد خودرو ها در اولین روز هفته انتظار می رود که در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت آلاینده ها - خصوصاً ذرات معلق - سبب کاهش کیفیت هوا شود. در طول روز نیز با استمرار ناپایداری جوی شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها برقرارخواهد بود.

اواخر وقت فردا نیز احتمال می رود که در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول باشد.

بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوا طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۱ در وضعیت قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۵۹ همچنان در وضعیت قابل قبول است.

منبع:

1399/08/30
16:33:54
5.0 / 5
1320
تگهای خبر: آب , آلاینده , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی