اخطار هواشناسی نسبت به آلودگی هوای تهران و پنج شهر دیگر

اخطار هواشناسی نسبت به آلودگی هوای تهران و پنج شهر دیگر به گزارش حیوان خانگی سازمان هواشناسی نسبت به آلودگی هوای شش شهر کشور تا اواسط هفته اخطار داد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سازمان هواشناسی با صدور اخطار زردرنگ آورده است: پایداری توام با سکون هوا امروز(۲۲ آذرماه) در شهرهای تهران، اصفهان و اراک، فردا (۲۳ آذرماه) در شهرهای تهران، اصفهان، اراک و کرج، دوشنبه (۲۴ آذرماه) در شهرهای تهران، اصفهان، اراک، کرج و مشهد و سه شنبه (۲۵ آذرماه) در شهرهای تهران، اصفهان، اراک، کرج، قزوین و مشهد باعث افزایش غلظت و انباشت آلاینده ها می شود.

این شرایط جوی منحربه رشد شاخص کیفیت هوا در حد گروه های حساس و در صورت افزایش تردد تبدیل آن به شاخص ناسالم برای تمام گروه ها تبدیل خواهد شد ازاین رو کاهش تردد در سطح شهر، پیشگیری از حضور افراد صدمه پذیر بخصوص کودکان، افراد مسن و بیماران قلبی و تنفسی در فضای باز سفارش می شود.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، اخطار زرد رنگ هم به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که امکان دارد در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد نماید. این اخطار برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از طرفی مسؤلان هم در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.
1399/09/22
12:07:07
5.0 / 5
1199
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی