ضرب و شتم یك جانباز توسط شكارچیان غیرمجاز در ممسنی

ضرب و شتم یك جانباز توسط شكارچیان غیرمجاز در ممسنی حیوان خانگی: فارس یکی از حافظان محیط زیست ادعا نمود که روز گذشته و توسط عده ای از شکارچیان غیرمجاز در منطقه سررود دشمن زیاری، مورد ضرب و شتم قرار گرفته و مصدوم شده است. پلیس فارس نیز از پیگیری این مساله برای شناسایی و دستگیری ضاربان او آگاهی داد.


خدابخش توکلیان به ایسنا اعلام نمود: بامداد روز 25 آذر در حین عبور از منطقه سررود دشمن زیاری در شهرستان ممسنی، عده ای شکارچی غیرمجاز را در کوشش برای شکار حیوانات مشاهده و به آنان اعتراض و انتقاد کردم.
توکلیان ادعا نمود که این افراد با حمله به او، ضمن گرفتن تلفن همراهش، با بهره گیری از قنداق تفنگ، از ناحیه گوش و فک، مضروبش کرده اند.
او که خودرا یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس معرفی نمود، اظهار داشت: با مراجعه به نزدیکترین پاسگاه، شکایتی مطرح کرده ام و امیدوارم که موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد.
توکلیان خواهان پیگیری مراجع قضایی و جلوگیری از بروز چنین حوادثی شد و اظهار داشت: در صورتیکه بسادگی از این مساله گذر شود مصونیتی برای شکارچیان در تداوم کار ناپسند خود ایجاد خواهدنمود.
دستور ویژه فرمانده انتظامی استان برای دستگیری ضاربان
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس نیز در این رابطه اظهار داشت: به دنبال انتشار یک فایل صوتی در فضای مجازی در خصوص ضرب و شتم یک جانباز در شهرستان ممسنی، موضوع به شکل ویژه از طرف پلیس در حال پیگیری است.
سرهنگ حمید افرامن با اعلان اینکه بررسی های اولیه ماموران پلییس شهرستان ممسنی نشان دهنده آنست که به دنبال تذکر یک جانباز به تعدادی شکارچی پرندگان کمیاب در مناطق کوهستانی آن شهرستان، شکارچیان فرد مذکور را مورد ضرب و شتم قرارداده و متواری شده اند.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس، افزود: شناسایی و دستگیری ضاربان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/09/27
10:45:54
5.0 / 5
1292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی