طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ امروز؛

هوای اصفهان در وضعیت قرمز

هوای اصفهان در وضعیت قرمز به گزارش حیوان خانگی مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد 176 در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده است.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز گفت: هم اکنون کیفیت هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۷۶ در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده است.
وی با اعلان اینکه کیفیت هوای شهر اصفهان در روز گذشته نیز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۵۷ در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده است، اظهار داشت: برمبنای پیش بینی های صورت گرفته توسط هواشناسی شرایط سکون هوا در اصفهان تا فردا ادامه خواهد داشت.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان وضعیت کیفی هوا در همه ایستگاه های پایش کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان را قرمز اعلام نمود و اظهار داشت: کیفیت هوا در احمد آباد ۱۸۵، استانداری ۱۷۶، پروین ۱۶۹، دانشگاه ۱۷۳و سگزی ۱۹۱ ثبت شده است.
وی با اعلان اینکه شاخص کیفی هوا در شاهین شهر نیز با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۱۵۴ در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده است، افزود: هوا در شهر مبارکه نیز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۰ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.


منبع:

1399/09/28
12:33:14
5.0 / 5
877
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی