سایه سنگین آلودگی هوا بر سر شهرهای استان مركزی

سایه سنگین آلودگی هوا بر سر شهرهای استان مركزی شرایط آلودگی هوا در شهرهای دارای ایستگاه سنجش آلودگی هوای مستقر در استان مرکزی اعلام گردید.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، برمبنای اطلاعات دریافتی از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای مستقر در استان مرکزی شرایط آلودگی هوا در شهرهای دارای ایستگاه سنجش به شرح زیر است:
شاخص کیفیت هوای ۲۴ ساعته روز گذشته در شهر اراک با عدد ۱۰۹ (ناسالم برای گروه های حساس) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر با ۱۵۲ (نا سالم برای تمامی گروه ها) اعلام گردید.
همچنین شاخص کیفیت ۲۴ ساعت روز گذشته در ایستگاه شهر ساوه با عدد ۸۹ (سالم) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر با ۱۰۸ (نا سالم برای گروه های حساس) اعلام گردید.
در ایستگاه شهرک صنعتی فراهان شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته برابر با ۶۵ (سالم) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد امروز برابر با عدد ۸۰ (سالم) بوده است.
در ایستگاه سنجش آلودگی شهرستان شازند به سبب عدم راهبری و کالیبراسیون، فاقد دیتای معتبر قابل انتشار است (راهبری و نگهداری ایستگاه بر عهده شهرداری و شورای شهر شازند است).
بر اساس این گزارش در ایستگاه سنجش آلودگی روستای کزاز شازند شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعته ۱۰۵ برابر ۱۲۴ (ناسالم برای گروه های حساس) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر. با ۱۰۹ (نا سالم برای گروه های حساس) اعلام شده است.

1399/10/09
12:19:20
5.0 / 5
505
تگهای خبر: آلودگی , شهرداری , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی