تداوم آلودگی هوای پایتخت

تداوم آلودگی هوای پایتخت بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (13 دی ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است این در حالیست که کیفیت هوای پایتخت طی سه روز گذشته نیز در وضعیت نامطلوبی قرار داشت.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر طبق پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در اولین ساعات امروز (۱۳ دی ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی همراه با تداوم پایداری جو و نیز انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته، کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

عدم وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را برقرار نخواهد کرد و احتمال می رود کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی بماند همین طور پیش بینی می شود استمرار پایداری و سکون جو تا ساعات پایانی و افزایش ترافیک شامگاهی موجب تجمع آلاینده ها در بیشتر مناطق شود بدین سبب کیفیت هوا در محدوده ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار گیرد.

عدم وزش باد مؤثر تا بامداد فردا (۱۴ دی ماه) همراه با آغاز تردد خودرو ها موجب تجمع آلاینده ها می شود و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دورازانتظار نخواهد بود.

حاکمیت پایداری جوی طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم نخواهد کرد بدین سبب پیش بینی می شود در اواخر وقت فردا (۱۴ دی ماه) هم زمان با افزایش حجم ترافیک، کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۵۷ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای همه گروه ها قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۴۷ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
1399/10/13
12:36:35
5.0 / 5
1172
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , باد , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی