دستگیری شكارچیان متخلف در میاندوآب

دستگیری شكارچیان متخلف در میاندوآب به گزارش حیوان خانگی رئیس اداره حفاظت محیط زیست میاندوآب با اشاره به اینكه گشت و پایش های گسترده به صورت مستمر در محدوده زیستگاه های این شهرستان انجام می گیرد، اظهار داشت: در 2 روز گذشته پنج گروه شامل 11 شكارچی متخلف در این شهرستان دستگیر شدند.


علیرضا بقالی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار نمود: مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در عملیات های جداگانه این 11 شكارچی متخلف را در زیستگاه ها و مناطق كوهستانی قوری چای، آجرلوی غربی و شرقی از توابع بخش باروق شناسایی و دستگیر كردند.
وی با اشاره به اینكه از این شكارچیان متخلف 11 قبضه اسلحه كشف شده است، اضافه كرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان، شكارچیان را پیش از انجام هر گونه شكار شناسایی و دستگیر كردند.
وی اظهار نمود: وسعت بالای مناطق و همپوشانی مناطق و زیستگاه های جانوری با مراكز جمعیتی از مهمترین عوامل در افزایش تخلف های شكار و صید در این مناطق است.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست میاندوآب بیان كرد: امسال هیچ گونه مجوز شكار پرندگان آبزی و خشك زی صادر نشده است و در صورت مشاهده هرگونه تخلف برخورد جدی و قانونی می گردد.
وی با تاكید بر اهمیت حفظ گونه های مختلف حیات وحش منطقه، اظهار نمود: تعرض های انسانی نابودی حیات وحش و زیستگاه های آنها را تشدید می كند.
شهرستان میاندوآب با بیش از 277 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است.

 

1396/10/25
14:44:14
5.0 / 5
2382
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی