آخرین وضعیت پرونده های وقفی آقمشهد و دماوند

آخرین وضعیت پرونده های وقفی آقمشهد و دماوند رئیس سازمان جنگل ها ضمن تشریح آخرین وضعیت پرونده های وقفی جنگل های آقمشهد و کوه دماوند اظهار داشت: سازمان جنگل ها با نصب تله کابین کبودوال مخالفت کرده است.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مسعود منصور در حاشیه مراسم رونمایی از پروژه های منابع طبیعی و امضای تفاهمنامه ایجاد مرکز نوآوری و فناوری منابع طبیعی در جمع خبرنگاران اظهار نمود: سازمان جنگل ها با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تفاهمنامه ای را برای ایجاد مرکز نوآوری منابع طبیعی منعقد کرده است. ازاین رو ما از شرکتهای دانش بنیان در زمینه مسائل در رابطه با منابع طبیعی استقبال خواهیم کرد.

رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری اضافه کرد: درحال حاضر ۱۱ پروژه با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعریف شده است که ازجمله آنها می توان به پروژه پخش سیلاب در یکی از کانون های بحرانی خوزستان اشاره نمود.

منصور با اشاره به اینکه «گونه گونی» هم با همکاری دانشگاه گنبد تقویت شده است، خاطرنشان کرد: از دیگر پروژه ها استفاده از این گونه در پیشگیری از بیابان زایی است.

وی در پاسخ به پرسش ایسنا درباره آخرین وضعیت تله کابین کبودوال که در محدوده جنگل های ثبت جهانی شده هیرکانی است، خاطرنشان کرد: سازمان جنگل ها با نصب این تله کابین در محدوده فعلی مخالفت کرده است و باید محلی جدیدی برای نصب آن در خارج از محدوده ثبت جهانی شده بررسی شود.

منصور در ادامه درپاسخ به پرسش دیگر ایسنا در خصوص آخرین وضعیت پرونده های وقفی جنگل های آق مشهد و کوه دماوند خاطرنشان کرد: برای جنگل های آق مشهد اعاده دادرسی خواسته ایم. رئیس قوه قضاییه و دادستان کشور هم مبحث را بررسی نموده اند. امیدواریم رای قبلی دادگاه اصلاح گردد و سند جنگل های آقمشهد را بگیریم.

وی در انتها درباره پرونده وقف دماوند هم اظهار داشت: از پنج پلاک مورد بحث، سند سه پلاک به اسم سازمان جنگل ها صادر گردیده است و برای ثبت سند دو پلاک دیگر هم درحال پیگیری هستیم.
1399/10/14
18:17:03
5.0 / 5
1129
تگهای خبر: آب , سازمان , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی