مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

اصفهان در وضعیت نارنجی

اصفهان در وضعیت نارنجی مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای این شهرطی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای اصفهان عنوان کرد: شاخص کیفی هوای این شهر طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
وی اضافه کرد: روز گذشته هم کیفیت هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۱۵۷ در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده بود.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون کیفیت هوا در احمدآباد ۱۱۸، استانداری ۱۲۸، پروین ۱۰۲، خرازی ۱۰۶، رودکی ۱۳۶ و سگزی ۱۴۲ است، افزود: کیفیت هوا در همه این ایستگاه ها در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
وی در مورد کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان هم اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن روی شاخص ۷۰ سالم و در مبارکه با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۰۴ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.

1399/10/18
01:18:12
0.0 / 5
1027
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی