تداوم آلودگی هوای پایتخت برای چهارمین روز پی در پی

تداوم آلودگی هوای پایتخت برای چهارمین روز پی در پی برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (۲۰ دی ماه) در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است و تداوم این شرایط تا فردا دور از انتظار نیست.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنابر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۲۰ دی ماه) در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته که ناشی از انباشت آلاینده ها و عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

طی روز با حاکمیت جو پایدار و آرام، شرایط مناسب برای تجمع آلاینده ها فراهم نخواهد شد و کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند.

با افزایش ترافیک شامگاهی در اواخر وقت پیشبینی می شود بر غلظت آلاینده ها افزوده شود و در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (۲۱ دی ماه) با استمرار پایداری و سکون جوی همراه با افزایش تردد خودرو ها انتظار می رود در بیشتر مناطق افزایش غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق سبب برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس شود.

این شرایط طی روز هم ادامه خواهد داشت ازاین رو در اواخر وقت فردا (۲۱ دی ماه) با عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک شامگاهی، برقراری وضعیت ناسالم در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۴۹ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۴۹ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1399/10/20
22:14:44
0.0 / 5
754
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , باد , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی