برآورد میزان آلاینده های زیستی صنایع با تجهیزات ایران ساخت

برآورد میزان آلاینده های زیستی صنایع با تجهیزات ایران ساخت به گزارش حیوان خانگی یک شرکت فناور با تجهیزات و فناوری های ایران ساخت، خدماتی در زمینه سنجش میزان آلایندگی های هوا و محیط زیست صنایع عرضه می دهد تا گامی برای حرکت به سمت محیط زیستی سالم باشد.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، اسماعیل جلالی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان ضمن اشاره به عرضه خدمات فناورانه برای سنجش آلاینده های زیست محیطی اظهار داشت: سعی کردیم همگام با فناوری های روز و بر اساس استانداردهای زیست محیطی، میزان آلاینده ها را در محیط زیست همچون آلودگی رودخانه ها، کاهش کیفیت هوا، خاک و سایر بخش های محیط سنجش و پایش نماییم تا کیفیت هوا و محیط زیست ارتقا پیدا کند.
وی سنجش و اندازه گیری غبار دودکش های کارخانجات را یکی از فعالیت ها برای کمک به کیفیت هوا دانست و افزود: میزان آلودگی واحدهای صنعتی یکی از عوامل مهم در آلودگی هوا است. با سنجش میزان غبار، آلودگی که طبق این غبار بیرون آمده، تحلیل می شود.
جلالی با بیان اینکه تعیین آلودگی غبار محیط یکی دیگر از خدمات برای اندازه گیری آلودگی محیط است، افزود: سنجش گازهای خروجی دودکش محیط و سنجش میزان انرژی مصرفی و همینطور تحلیل فرایند احتراق، بخشی از خدمات آزمایشگاه این مجموعه فناور به حساب می آید. بعد از ارزیابی آلاینده ها مؤلفه های آلودگی تحلیل و اندازه گیری می شود و بعد از ارزیابی با استانداردهای روز، راه کارهای لازم برای کاهش آلایندگی عرضه می شود.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، این محقق عمده ترین فعالیت این شرکت را اندازه گیری پارامترهای زیست محیطی دانست و خاطرنشان کرد: هر فصل بالغ بر ۱۰۰ واحد صنعتی میانگین بیشتر از ۴۰ آزمون را به ما می سپارند. کاهش هزینه های ناشی از آلاینده های زیست محیطی صنایع، مهم ترین دستاورد این مجموعه فناور است. افزایش سرعت، دقت و کیفیت خدمات قابل عرضه و همینطور استفاده از نیروهای متخصص و آموزش نیروی انسانی متخصص از گام هایی بود که برای رسیدن به این مهم برداشتیم.
منبع:

1399/10/22
15:02:54
0.0 / 5
1255
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , آموزش , خاك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی