آلودگی هوا در اصفهان شدت گرفت

آلودگی هوا در اصفهان شدت گرفت حیوان خانگی: مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: انباشت آلاینده های جوی در کلانشهر اصفهان امروز به اوج خود رسید و شاخص کیفی روی عدد ۱۸۸ قرار گرفت.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به وضعیت کیفی هوای کلانشهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز عنوان کرد: هم اکنون شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۸۸ در بالاترین جد خود طی چند روز گذشته قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه میانگین شاخص کیفی هوا در اصفهان هم اکنون شاخص ۱۶۸ را نشان می دهد، اظهار داشت: روز گذشته هم میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۵ در وضعیت ناسالم برای عموم بود.
هوای ایستگاه خرازی بنفش شد
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه خرازی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۲۰۷ در وضعیت بسیار خطرناک ثبت شده است، اضافه کرد: کیفیت هوا در احمدآباد ۱۹۰، استانداری ۱۹۸، پروین ۱۶۱ و رودکی ۱۸۶ در وضعیت ناسالم برای عموم است.
وی افزود: کیفیت هوا در ایستگاه سگزی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۶۸ وضعیت سالم را برای این منطقه نشان داده است.
صادقیان در مورد کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان هم اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر و مبارکه به ترتیب با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۰۳ و ۱۳۱ وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را در این منطقه نشان داده است.


منبع:

1399/10/27
00:19:40
0.0 / 5
671
تگهای خبر: آب , آلاینده , آلودگی , باد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی