برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت

برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت به گزارش حیوان خانگی برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (۲۴ اسفند ماه) در محدوده قابل قبول است. با این وجود با عنایت به افزایش ترافیک طی روز، کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنابر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد امروز (۲۴ اسفند ماه) کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از آغاز تردد خودرو ها و عدم وزش باد مؤثر است.

طی روز با حاکمیت جو آرام و عدم وزش باد مؤثر شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها محدود خواهد شد. در اواخر وقت هم احتمال می رود با افزایش ترافیک غلظت ذرات معلق افزایش پیدا کند و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را در مناطق پرتردد به دنبال داشته باشد.

با کاهش نسبی تندی باد تا بامداد فردا (۲۵ اسفند ماه) و افزایش ترافیک بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد و در مناطق پرتردد احتمال برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس وجود دارد. عدم وزش باد مؤثر طی روز سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد و با حاکمیت این شرایط جوی تا اواخر وقت فردا (۲۵ اسفند ماه) انتظار می رود با افزایش ترافیک شامگاهی، وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد برقرار شود.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۶ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۴ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1399/12/25
01:43:54
0.0 / 5
375
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی