كیفیت هوای تهران در شرایط قابل قبول

كیفیت هوای تهران در شرایط قابل قبول به گزارش حیوان خانگی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام نمود که کیفیت هوای پایتخت الان با شاخص میانگین 56، در شرایط قابل قبول است.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان داده است که در بامداد روز دوشنبه (۹ فروردین ۱۴۰۰) با عنایت به کاهش تردد خودرو ها و وزش باد مؤثر در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت.
با کاهش تدریجی تندی باد در طول روز، شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت دوشنبه و تردد خودرو ها برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت پیشبینی می شود.
همچنین بامداد روز سه شنبه (۱۰ فروردین ۱۴۰۰) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است. شرایط ناپایدار جوی در طول روز و وزش باد پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. این شرایط جوی تا اواخر وقت سه شنبه ادامه خواهد داشت و سبب پراکندگی آلاینده ها شده که برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.
به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین 50 در شرایط پاک قرار داشت و کیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین 56 قابل قبول است.
منبع:

1400/01/10
00:29:08
5.0 / 5
334
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی