رئیس كمیته محیط زیست شورای شهر تهران تاكید كرد

لزوم اقدام عاجل دولت برای اجرای قانون حمایت قضائی از جنگلبانان و محیط بانان

لزوم اقدام عاجل دولت برای اجرای قانون حمایت قضائی از جنگلبانان و محیط بانان رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به شهادت دو محیط بان زنجانی در هفته گذشته بر لزوم اقدام عاجل دولت در امتداد اجرای قانون حمایت قضائی از جنگلبانان و محیط بانان تاکید نمود.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سید آرش حسینی میلانی در دویست و هشتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری با اشاره به شهادت دو محیط بان زنجانی در هفته گذشته، اظهار داشت: از فراکسیون محیط زیست مجلس درخواست می کنم با بازبینی اساسی در قانون شکار و صید زمینه های بروز چنین فجایعی را برطرف کنند. از دولت هم درخواست می کنم در امتداد اجرای قانون حمایت قضائی از جنگلبانان و محیط بانان اقدام عاجل به عمل آورند و مشکلات پرداخت دیه این عزیزان برطرف شود.
ایشان سپس اضافه کرد: از معاونت خدمات شهری منطقه ۱۲ بابت تملک باغ علاءالدوله به مبلغ حدود ۶۸ میلیارد تومان تشکر می کنم.
وی افزود: در هفته گذشته در خیابان ولیعصر شاهد سقوط یک درخت چنار سبز حدودا ۶۰ساله با وزش باد خفیف بودیم که نگرانی هایی را درباره وضعیت پایداری درختان کهسنال شهر به وجود آورده است. با وجود تهیه شناسنامه برای درختان خیابان ولیعصر توسط شهرداری همچنان خلاء جدی درباره وضعیت زیرسطحی درختان این خیابان مشاهده می شود.
وی اشاره کرد: به همین دلیل به شهرداری تهران تذکر می دهم در اسرع وقت برنامه عملیاتی برای انجام پایش زیرسطحی درختان ولیعصر را به شورای شهر ارسال کرده و سازمان بوستان ها با همکاری سازمان آتش نشانی گزارش جامعی از آمار سقوط درختان و ناپایداری مشهود به تفکیک شریان های اصلی شهر تهیه و منتشر نمایند.1400/01/22
12:56:32
5.0 / 5
605
تگهای خبر: باد , خدمات , درخت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی