كیفیت قابل قبول هوای تهران طی امروز

كیفیت قابل قبول هوای تهران طی امروز برمبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون کیفیت هوا در پایتخت در وضعیت قابل قبول است و پیش بینی می شود که این شرایط ادامه داشته باشد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران طی بامداد امروز (۱۳ اردیبهشت) در بیشتر مناطق تهران کیفیت هوا به سبب وزش باد موثر در محدوده قابل قبول خواهد بود.

با تداوم وزش باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود و به تدریج با رشد ناپایداری جوی تا اواخر وقت امروز همراه با افزایش ابرناکی و احتمال رگبار پراکنده، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت پیش بینی می شود.

طی بامداد فردا (۱۴ اردیبهشت) کیفیت هوا به سبب ناپایداری جوی و کاهش تردد خودرو ها در بیشتر مناطق پایتخت در محدوده قابل قبول خواهد بود.

با رشد تدریجی ناپایداری جوی در طول روز و افزایش تندی باد، پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد. این شرایط جوی همراه با احتمال رگبار پراکنده تا ساعات پایانی فردا ادامه دارد. بدین جهت برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت آینده منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۶۱ در وضعیت قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای اکنون نیز با شاخص میانگین ۵۶ همچنان در وضعیت قابل قبول است.
1400/02/14
15:40:14
5.0 / 5
469
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی