هوای پایتخت امروز قابل قبول است

هوای پایتخت امروز قابل قبول است به گزارش حیوان خانگی برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، وزش باد نسبتا شدید طی امروز (۴ خرداد ماه) برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا را در بیشتر مناطق پایتخت به همراه دارد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۴ اردیبهشت ماه) در بعضی مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک صبحگاهی است.

طی روز با وزش باد نسبتا شدید و احتمال وقوع رگبار پراکنده از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. با تداوم ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

با کاهش نسبی تندی باد تا بامداد فردا (۵ خرداد ماه) و افزایش ترافیک صبحگاهی پیشبینی می شود که در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق، کاهش کیفیت هوا را به دنبال داشته باشد. به تدریج با افزایش ناپایداری جوی همراه با رشد ابرناکی و وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد.

با استمرار این شرایط جوی تا شامگاه فردا (۵ خرداد) برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۳ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۵ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/03/04
22:01:19
5.0 / 5
303
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی