بارش پراکنده در تهران

بارش پراکنده در تهران به گزارش حیوان خانگی بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمان تهران، آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد شدید پیشبینی می شود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف تا نیمه ابری پیشبینی می شود.
از امروز(۱۹ دی ماه) تا پس از ظهر سه شنبه(۲۱دی ماه) در مناطق پرتردد شهری غبارآلود پیشبینی می شود.
از دوشنبه (۲۰دی ماه) تا بامداد سه شنبه (۲۱دی ماه) با بروز ناپایداری جوی افزایش ابرناکی و در بعضی مناطق بخصوص بخش های غربی و شمال غربی گاهی بارش پراکنده مورد انتظار است.
از بعداز ظهر سه شنبه(۲۱دی ماه) و طی روز چهارشنبه(۲۲دی ماه) در سطح استان گاهی وزش باد پیشبینی می شود که در بخش های جنوبی و غربی در بعضی ساعات با وزش باد شدید همراه خواهد بود.
از اواخر وقت چهارشنبه (۲۲دی ماه) تا روز پنجشنبه (۲۳دی ماه) با افزایش پایداری جو در مناطق پرتردد شهری غبار محلی مورد انتظار است و از پس از ظهر پنجشنبه (۲۳دی ماه) با فعالیت سامانه بارشی افزایش ابرناکی گاهی بارش پراکنده پیشبینی می شود.
بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با بیشینه دمای ۱۰- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.
آسمان تهران فردا (۲۰ دی ماه) نیمه ابری بتدریج ابری و غبارآلود با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و سه شنبه ( ۲۱ دی ماه) نیمه ابری به تدریج کاهش ابر و غبارآلود و در پس از ظهر وزش باد با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.
1400/10/20
12:58:18
5.0 / 5
281
تگهای خبر: باد , تردد , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی