نایب رئیس شورای شهر تهران عنوان كرد

در خواست از دولت برای جلوگیری از خیزش مجدد پدیده گرد و غبار در تهران

در خواست از دولت برای جلوگیری از خیزش مجدد پدیده گرد و غبار در تهران حیوان خانگی: نایب رییس شورای شهر تهران از دولت خواست که با رایزنی کشورهای همسایه از بروز و خیزش مجدد پدیده گرد و غبار در تهران پیشگیری کند.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پرویز سروری بامداد امروز در ابتدای جلسه شورای شهر تهران با اشاره به ۲۰ فروردین روز انرژی هسته ای اظهار داشت: مردم ایران در این روز اعلام نمودند که توقف ناپذیر هستند و درهای علم را به روی خود نمی بندند.
وی با اعلان اینکه دشمن تلاش خودرا داشت که ایران را متوقف نماید در صورتیکه دنیای فردا دنیای انرژی هسته ای است و کشورهایی که فاقد این انرژی باشند باید تکدی گری سایر کشورهای صاحب این علم را داشته باشند، اظهار داشت: ایران نشان داد که اهل تکدی گری نیست و همه دروازه های بسته تحت عنوان تحریم را باز کرده است و می دانیم اگر امروز مذاکره کنندگان مان دست هایشان برای مذاکره باز است بدین سبب است که ما متوقف نشدیم و ما ملتی هستیم که فعل خواستن را صرف کردیم.
نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به حادثه مشهد اظهار داشت: دشمن تلاش می کند در روزهایی که بستر مناسب توسعه و پیشرفت کشور وجود دارد اختلافات را تشدید کند اما ایران سابقه اتحاد مذاهب را دارد و دشمن موفق نیست.
وی با اعلان اینکه در زمانه ای که آمریکا درحال بیرون شدن از منطقه است می خواهد درگیری در ایران ایجاد شود، افزود: اقدام ناجوانمردانه ای که در حرم امام رضا (ع) رخ داد در پی استراتژی ایجاد اختلاف بین ملت بود اما ملت ما بصیر هستند و این اختلافات و توطئه های دشمن خنثی شد.
سروری با اشاره به گردوغبار تهران اظهار داشت: تصمیم داشتم که جلسه امروز شورا را لغو کنم اما از آنجا که استانداری رأی به عدم تعطیلی داد ما نیز منصرف شدیم، این در حالیست که در این میان ورشکستگان سیاسی که آرزوی گیر کردن شورا و شهرداری در گنداب را داشتند با قدرت به ما حمله کردند و از آنجا که استانداری این مساله را تعیین تکلیف کرد، دیگر زمینه حضور ما وجود نداشت.
وی با اعلان اینکه همه بدانند که سال جاری برای شورا و شهرداری، سال شکوفایی خدمت است، اشاره کرد: منشأ گردوغبار خارجی است و باید دولت با کشورهای همسایه مذاکره کند. البته باید یادآور شدیم که دولت قبل دراین زمینه اهمال نموده است.
منبع:

1401/01/21
11:48:52
5.0 / 5
162
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی