قطع درختان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تکذیب شد

قطع درختان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تکذیب شد به گزارش حیوان خانگی در پی گزارش برخی از اساتید دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در خصوص قطع درختان این دانشکده بخاطر انجام کارهای توسعه ای و عمرانی، رئیس این دانشکده با ضمن تکذیب این مطلب اظهار داشت: حتی یک مورد قطع درخت در زمینهای دانشکده مدیریت نداشتیم.


دکتر طاهر روشن دل در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: هم اکنون یک سری ساخت و سازهای توسعه ای در زمینهای دانشکده مدیریت دانشگاه تهران انجام می دهیم، ولی هیچ قطع درختی در این فضا صورت نگرفته است و ما حتی یک درخت را قطع نکردیم.
ایشان سپس اشاره کرد: درحال انتقال پست برق در زمینهای دانشکده مدیریت دانشگاه تهران هستیم و با وجود اینکه فضای سبز این دانشکده بسیار وسیع است اما هیچ صدمه ای به این فضا وارد نشده است.
رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اشاره کرد: اختلافات، شیطنت و درگیری های صنفی همیشه در همه جا وجود داشته است و نمی دانم برمبنای چه مستنداتی این ادعاها مطرح می شود.
روشن دل اشاره کرد: ساخت و سازهای توسعه ای در دانشکده مدیریت، پروژه جدیدی است که توسط خیرین ایجاد می شود و مقرر است ساختمان های دانشکده های جدید نظیر حکمرانی در این مکان ساخته شود ولی هنوز اسامی دقیق این دانشکده ها نهایی نشده است.
منبع:

1401/01/23
21:47:30
5.0 / 5
213
تگهای خبر: درخت , فضای سبز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی